Ing. Halka Baláčková, MBA, PCC

Lektorka, koučka, facilitátorka

Halka patří mezi průkopníky manažerského rozvoje v České republice. Svou kariéru začínala ve společnosti Apple Computer v Praze v roce 1991. V roce 1994 získala titul MBA na britské Durham University Business School. Po návratu do Čech se začala naplno věnovat rozvoji manažerů. V roce 1998 získala titul Trenér trenérů pod britskou CIPD a od roku 2001 je nezávislou trenérkou, koučkou, konzultantkou a facilitátorkou.

V roce 2006 absolvovala prestižní výcvik „The Art and Science of Coaching“ a stala se jeho trenérkou v rámci mezinárodní koučovací školy Erickson Coaching International, Kanada (https://erickson.edu/). Tento program pro budoucí kouče a High Performance Team Coaching vede u nás i v zahraničí (Portugalsko, Polsko, Bulharsko, Srbsko, Slovensko, Čína, Keňa). Koučink učí i v programu rozvoje koučů CST při Masarykově ústavu vyšších studií. V současné době pracuje také online.

Od roku 2010 je akreditovaným koučem s titulem PCC v rámci ICF a aktivní členkou této organizace. Od roku 2010 pracuje v rámci ICF také jako mentor začínajích koučů.V České republice pracovala Halka během posledních 25 let s více než stovkou společností ve všech podnikatelských oblastech. Má za sebou více než 10.000 hodin vedení výcviků a 2.000 hodin koučování, ať již individuálního, či týmového. K jejím klientům patří například společnosti Ogilvy, ČSOB, ING, DeloitteCZ, Pražská plynárenská distribuční, RK Evropa, SSi, Kolbenschmidt, Bird&Bird, RFE/RL, Diamo Stráž pod Ralskem, Aspire Sports Brno a další. Otevřené kurzy vede více již 20 let ve spolupráci se vzdělávací společností Studio W (www.studiow.cz).

Její programy jsou zaměřeny na osobní rozvoj manažerů a tolik potřebné umění spolupráce. Jejím posláním je kultivovat manažerské prostředí u nás i v zahraničí tak, aby v něm mohli lidé i firmy skutečně prosperovat. Je majitelkou společnosti Dynamic Sphere., s.r.o. (více na www.dynamicsphere.cz), která se zaměřuje na rozvoj potenciálu člověka a jeho schopností prosperovat v novém tisíciletí.

Semináře vede Halka nejčastěji česky a anglicky, koučování česky, anglicky a francouzsky. Hovoří také rusky a částečně italsky.

Již více než 23 let se Halka věnuje bojovému umění Aikido. Je vedoucí školy Aikido Ikeda Dojo Praha (více na www.aikido-praha.cz) a členkou Technické komise Slovenské asociace Aikido.

Ve volném čase ráda zahradničí, studuje, píše články a cestuje. Její životní partner žije ve švýcarské Basileji, kde má Halka svůj druhý domov.

Jedním z Halčiných pracovních mot je „Transformace zevnitř ven“, protože je přesvědčená, že nejdůležitější změny v životě člověka se dějí zevnitř. A těm také napomáhá svojí prací.

Certifikáty

Přehled mých certifikátů