Ing. Halka Baláčková, MBA, PCC
kouč a trenér

+420 603 256 135

Fetrovská 9, 160 00 - Praha 6
halka@dynamicsphere.cz
IČ: 26424851

Dynamic Sphere je společnost, která spolupracuje s celou řadou dalších subjektů, kolegů a organizací. Vytváří tak dynamickou síť partnerů, kteří se sdružují za účelem efektivní spolupráce ve flexibilním flow projektů, informací a know how, a to za účelem zvýšení užitku pro klienty i celou společnost.


„SPOLUPRACUJÍCÍ PARTNEŘI“

jsou organizace, které samy pořádají vzdělávací programy a se kterými úzce spolupracuji v marketingu, přípravě a vedení akcí.

Erickson College International
Je největší mezinárodní organizace zaměřená na vzdělávání a rozvoj v oblasti koučování. Já jsem trenérem této organizace ve střední Evropě.
www.erickson.edu

Studio W – je vzdělávací společnost působící na našem trhu od počátku devadesátých let. Od roku 2000 spolu připravujeme celou řadu manažerských otevřených kurzů, kam se můžete kdykoliv přihlásit. Jste vítáni!
www.studiow.cz

Specifický trénink pro kouče (CST) – Masarykův ústav vyšších studií, MÚVS ČVUT v Praze, zve všechny zájemce o výcvik v koučování … a já v něm učím několik malých bloků včetně týmového koučinku. Takže se přijďte podívat.
www.muvs.cvut.cz


„NETWORK KOLEGŮ“

je síť podobně zaměřených kolegů, se kterými pracujeme v *projektových týmech, které vznikají pro řešení širokého spektra potřeb našich klientů*. Kromě toho si

Saiwala – to je Standa a Alena Stejskalovi, kolegové koučové zaměření na koučink vrcholových manažerů a týmů. Kromě projektů si pomáháme v osobním rozvoji a vzájemné hluboké inspiraci.
www.saiwala.cz

Alpinautic – kolegové zaměření na team building a koučink pod vedení Jana Hrušky. Spolupracujeme zejména v oblasti Spirální dynamiky a zcela nových přístupů k řešení současných palčivých otázek společností.
“www.alpinautic.cz”

Growth Point s.r.o. – trénink, koučink, poradenství pro manažery, kouče, personalisty, obchodníky. Láďa a Petra Uhlíkovi, kolegové a přátelé dlouhá léta, úžasná profesionální spolupráce.
“www.trenink-koucink.cz”

Koučovna, kdykoliv, odkudkoliv, česky
Vítejte v Koučovně! Ať jste již zkušenými kouči nebo s koučinkem teprve začínáte… založeno, jak jinak, iniciátorkou mnoha věcí tady u nás, Monikou Barton. Ať se jí na Novém Zélandě daří a brzy se nám vrátí s nápady zpět.
“www.koucovna.cz”

International Coach Federation – profesní sdružení koučů z celého světa, jehož jsem členem.
The ICF is the leading global organization dedicated to advancing the coaching profession by setting high standards, providing independent certification, ...
“www.coachfederation.org”

ICF CZECH REPUBLIC podporuji pro rozvoj profesionálního koučinku u nás.
Pobočka International Coach Federation – akreditace koučů, registr koučů ICF, vzdělávání a zdroje pro kouče.
“www.coachfederation.cz”


„PODPORUJI – LÍBÍ SE MI“

je kategorie subjektů, které mohu vřele doporučit pro svůj zájem o rozvoj člověka, trvale udržitelný rozvoj planety, alternativní přístupy k léčbě nebo zvláštní přínos do dynamické sféry vědění lidstva.

Human design – Poznejte sami sebe, dělejte správná rozhodnutí
Zpravodaj Human designu: články, aktuality atd. Zpravodaj dostávájí mailem všichni, kdo jsou přihlášeni v adresáři. Pro jeho shlédnutí přímo na webu…
www.humandesign.cz

Human design – Poznejte sami sebe, dělejte správná rozhodnutí
Zpravodaj Human designu: články, aktuality atd. Zpravodaj dostávájí mailem všichni, kdo jsou přihlášeni v adresáři. Pro jeho shlédnutí přímo na webu…
www.humandesign.cz

Ekozahrady, permakultura, přírodní styl
Principy permakultury a zahradního designu respektujícího přírodní zákony.
www.ekozahrady.com

How NASA Builds Teams
You now have access to what I believe is the most effective teambuilding system in existence. No, it is not this book, How NASA Builds Teams.
www.4-dsystems.com

Top Documentary Films – Watch Free Documentaries Online 
Watch free, streaming, online documentary films and movies. Collection of stunning, eyeopening, interesting, controversial, full-length documentaries.
topdocumentaryfilms.co.uk

EnlightenNext – Evolutionary Enlightenment, Awakening Consciousness 
Dedicated to catalyzing evolution in consciousness and culture. Founded by Andrew Cohen. Evolutionary Enlightenment.
www.enlightennext.org