Ing. Halka Baláčková, MBA, PCC
kouč a trenér

+420 603 256 135

Fetrovská 9, 160 00 - Praha 6
halka@dynamicsphere.cz
IČ: 26424851


Individuální a týmový koučink, transformační zážitkové tréninky na míru, Aikido in Leadership

Žijeme v DYNAMICKÉM světě, kde všechno kolem nás je v neustálém pohybu. Změnám podléhá i svět podnikání, managementu a obchodu. Dynamic Sphere je společností, která tyto změny studuje, hledá jejich zákonitosti a pomáhá manažerům, týmům i celým podnikům rychle se v nich orientovat, získávat nadhled, efektivně se rozhodovat a nalézat takové způsoby pohybu, které vedou k jejich dlouhodobému růstu, dynamické rovnováze a všeobecně prospěšné hojnosti.

Halka Baláčková je majitelkou a hlavním koučem Dynamic Sphere, s.r.o. Specializuje se na pomoc týmům a jejich leaderům v dlouhodobém rozvoji.

Klíčovými produkty a službami jsou týmový a individuální koučink a tréninkové semináře na míru v oblastech leadershipu, osobního růstu, práce s časem, týmové spolupráce a zvládání stresu.

Mottem celé společnosti je „BUSINESS IN JOY, neboť jenom to, co děláme
s radostí, děláme dobře a má to pro nás i naše okolí smysl.

Aikido, BioTaizo a Seitai
Halka Baláčková se ve svém volném čase věnuje japonskému bojovému umění Aikido a zdravotnímu systému BioTaiso a Setai. Pro více informací navštivte www.aikido-praha.cz.

Novinka! Aikido in Leadership. Pro manažery je nyní k dispozici zcela nový zážitkový program. Je určen všem leaderům, kteří chtějí získat inspiraci a zajímavou zkušenost pro svojí práci. Pro více informací – napište mi!